Jakub Przepiórka – twórca marki Glulam Pro

Firma Glulam Pro została założona przez Jakuba Przepiórkę – absolwenta Politechniki Szczecińskiej na wydziale budownictwa. Inżynier budownictwa z uprawnieniami do projektowania wszelkich konstrukcji budowlanych od 2008r.

Wielokrotny uczestnik i dwukrotny prelegent prestiżowego Forum Holzbau Polska (2017, 2019). Autor wielu publikacji dla pism branżowych m.in. „Inżynier Budownictwa”, „Fachowy Dekarz & Cieśla”, Forestor Market Research and Development, Kurier Drzewny, Gazeta Przemysłu Drzewnego – najważniejsze artykuły do pobrania tutaj.

Jakub Przepiórka to pasjonat konstrukcji drewnianych. Współpracuje z uczelniami wyższymi udzielając wykładów na zajęciach dla studentów. Prowadzi prezentacje i szkolenia dla architektów oraz konstruktorów.

Wielkowymiarowe konstrukcje z drewna klejonego – bezpieczne, wytrzymałe i ekologiczne

Jesteśmy aktualnie skoncentrowani na projektowaniu w najnowocześniejszych technologiach masywnych typu CLT oraz HBE, jednak wciąż zajmujemy się wykonywaniem wielkowymiarowych konstrukcji z drewna klejowego – od czego tak naprawdę rozpoczęła się nasza historia.

Zajmujemy się również realizowaniem kompletnych projektów konstrukcji obiektów wraz z fundamentami, konstrukcjami mieszanymi np. żelbet-drewno czy stal-drewno. Nasza oferta skierowana jest głównie do architektów, inwestorów indywidualnych, producentów domów drewnianych.

Wieloletnie doświadczenie w branży oraz rzetelna współpraca pozwoliły nam rozwinąć kolejny dział firmy, czyli wyłączne przedstawicielstwo producentów drewna konstrukcyjnego C24, KVH, BSH, HBE i CLT.

Od roku 2015 zaopatrujemy w te nowoczesne rozwiązania naszą sieć partnerów w całej Polsce. Nie zajmujemy się sprzedażą produktów dla klientów detalicznych, jednak możemy wykonać dla nich projekt konstrukcji i polecić dostawcę lub wykonawcę z naszej sieci. Współpracujemy głównie z dużymi, hurtowymi odbiorcami w zakresie dystrybucji tych produktów na rynek – zainteresowanie nimi wzrasta w bardzo dynamicznym tempie.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania – zachęcamy do kontaktu. Nasi fachowi specjaliści chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Tak

dostarczamy elementy konstrukcyjne bezpośrednio od producentów do składów drewna oraz firm wykonawczych!

Nie

wykonujemy montaży*

Nie

prowadzimy sprzedaży detalicznej*

*Tym zajmują się nasi partnerzy handlowi oraz wykonawcy, do których możemy przekierować po rozpoznaniu tematu. Chcesz zostać naszym partnerem? Zapraszamy do współpracy składy drewna oraz firmy wykonawcze!

Skontaktuj się z nami

Lubimy nowe wyzwania i nie boimy się podejmować wymagających zleceń!

Stale podążamy za trendami w branży, aby zapewniać najskuteczniejsze rozwiązania

Call Now Button