Mieliśmy niesamowitą przyjemność uczestniczyć w wydarzeniu "Domy z drewna - naturalna przyszłość", organizowanym przez Domy Tatarczuch oraz Root BD w dniach 28.06-29.06. 2023r. Podczas tego spotkania przedstawiliśmy naszą prezentację, która skupiała się na procesie powstawania konstrukcji drewnianych, od samego projektu do finalnej jego realizacji. Oprócz prezentacji dostaliśmy również możliwość odwiedzenia hali produkcyjnej na której czekały na nas różne niespodzianki.

Nasza prezentacja rozpoczęła się od wprowadzenia do fascynującego świata budownictwa drewnianego. Przedstawiliśmy różnorodność możliwości, jakie oferuje drewno jako materiał budowlany, zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym. Pokazaliśmy, że budowanie z drewna może przybierać niezwykłe formy i kształty, które wyróżniają się spośród tradycyjnych konstrukcji.

Następnie przeszliśmy do omówienia procesu powstawania tych nietypowych konstrukcji drewnianych. Wyjaśniliśmy, jak istotne jest odpowiednie zaprojektowanie i planowanie, aby osiągnąć pożądane efekty wizualne i strukturalne. Podkreśliliśmy także znaczenie wykorzystania nowoczesnych technologii i narzędzi takich jak Tectofix , które umożliwiają precyzyjne wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych elementów.

Podczas prezentacji pokazaliśmy także przykłady naszych realizacji. Konstrukcje z niekonwencjonalnymi kształtami i nietypowymi detalami cieszyły się ogromnym zainteresowaniem ze strony publiczności. Dzięki naszej pracy i pasji do drewna, staramy się wykraczać poza tradycyjne granice, tworząc unikalne i inspirujące projekty.

Dziękujemy Domy Tatarczuch za organizację tego wspaniałego wydarzenia, które pozwoliło nam podzielić się naszą wiedzą i pasją, ale także poznać ludzi, których tak samo jak nas pasjonuje temat drewna. Wierzymy, że budownictwo drewniane to przyszłość, która łączy harmonię natury z innowacyjnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tego ekscytującego ruchu.

 

                         

powrót

Skontaktuj się z nami

Lubimy nowe wyzwania i nie boimy się podejmować wymagających zleceń!

Stale podążamy za trendami w branży, aby zapewniać najskuteczniejsze rozwiązania

Call Now Button