Drewno od wieków było jednym z najpopularniejszych materiałów wykorzystywanych w budownictwie. Jego naturalne właściwości, estetyka i trwałość sprawiają, że nadal jest ono cenione w wielu projektach architektonicznych. Dzięki rozwojowi  nowoczesnych technologii powstały innowacyjne rozwiązania, takie jak Tectofix, które znacznie ułatwiają proces budowy stropów z drewna.

Tectofix to zaawansowane urządzenie, które zostało zaprojektowane specjalnie do montażu drewnianych stropów. Jest to automatyczny system, który umożliwia precyzyjne i szybkie łączenie elementów drewnianych, eliminując konieczność ręcznego wykonywania tych operacji. Dzięki Tectofix możliwe jest tworzenie trwałych i solidnych stropów z drewna w krótszym czasie, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości wykonania.

Podstawowym elementem konstrukcyjnym w budowie stropów z drewna przy użyciu Tectofix są tzw. elementy prefabrykowane. Są to fabrycznie wykonane drewniane segmenty, które są idealnie przygotowane do montażu przy użyciu urządzenia. Każdy segment ma precyzyjnie wyprofilowane wypusty i wgłębienia, które idealnie pasują do siebie i są łączone przy pomocy specjalnych zaczepów Tectofix.

Istotną zaletą stosowania Tectofix jest także fakt, że połączenia między elementami stropu są bardzo wytrzymałe. Mechanizm urządzenia zapewnia silne, stabilne i precyzyjne połączenia, które utrzymują strop w doskonałej kondycji przez długie lata. Ponadto, Tectofix umożliwia elastyczność w projektowaniu stropów, dając możliwość tworzenia różnych kształtów i konfiguracji w zależności od potrzeb architektonicznych.

Budowa stropów z drewna przy użyciu Tectofix ma także pozytywny wpływ na środowisko naturalne. Drewno jest materiałem ekologicznym, odnawialnym i przyjaznym dla środowiska, a Tectofix minimalizuje ilość odpadów i zmniejsza zużycie energii w procesie budowy.

   

   

powrót

Skontaktuj się z nami

Lubimy nowe wyzwania i nie boimy się podejmować wymagających zleceń!

Stale podążamy za trendami w branży, aby zapewniać najskuteczniejsze rozwiązania

Call Now Button