W dzisiejszych czasach, gdy tempo życia staje się coraz szybsze, poszukiwanie rozwiązań, które umożliwią szybką i efektywną budowę, staje się coraz bardziej istotne. Jednym z takich rozwiązań jest prefabrykacja ściany na urządzeniu Tectofix. Jest to innowacyjny proces, który łączy zalety prefabrykacji z nowoczesnymi technologiami budowlanymi, oferując wiele korzyści zarówno dla wykonawców, jak i dla klientów.

Prefabrykacja to metoda budowy, w której elementy konstrukcyjne są produkowane w fabryce, a następnie transportowane i montowane na miejscu budowy. W przypadku użycia Tectofix do produkcji ścian, proces ten jest jeszcze bardziej usprawniony i precyzyjny.

Tectofix oferuje szeroki zakres możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb i projektów. Prefabrykacja ściany na Tectofixie to innowacyjne rozwiązanie, które zmienia tradycyjne podejście do budowy. Szybkość, jakość, precyzja i elastyczność są tylko niektórymi z zalet, które przekonują wykonawców i klientów do wyboru tego nowoczesnego sposobu budowania. Dzięki prefabrykacji, budowa ściany staje się bardziej efektywna, oszczędzając czas i koszty, jednocześnie oferując doskonałą jakość i estetykę.

Dodatkowe atuty Tectofix:

- urządzenie powstało w wyniku 30 lat doświadczeń, testów i praktyki firmy wykonującej prefabrykację na swoje potrzeby, a następnie samo zaczęło się sprzedawać najpierw do zaprzyjaźnionych firm producenta, a aktualnie jest już dostępne również w Polsce!

- jest w całości mechaniczne, nie wymaga podłączenia do prądu ani dodatkowego oprogramowania,

- można prefabrykować ściany nietypowe, nawet do 6m wysokości!

- po wykonaniu prefabrykacji możemy zsunąć „szyny” do ściany i uwolnić miejsce w hali dla innych celów.

powrót

Skontaktuj się z nami

Lubimy nowe wyzwania i nie boimy się podejmować wymagających zleceń!

Stale podążamy za trendami w branży, aby zapewniać najskuteczniejsze rozwiązania

Call Now Button