Forum Holzbau to zdecydowanie jedno z najważniejszych i najciekawszych wydarzeń w branży konstrukcji drewnianych. W tym roku konferencja odbyła się już po raz siódmy w dniach 25-26 kwietnia w Jachrance. Przyciągnęła rekordowe ilości uczestników - ponad 70 wystawców oraz ponad 500 odwiedzających. Z wielką przyjemnością, jak co roku, wzięliśmy w niej udział. Mieliśmy okazję do wysłuchania ciekawych prelekcji oraz do licznych spotkań i rozmów branżowych.

Podczas targów prezentowaliśmy produkty naszego partnera MM-Holz, w tym głównie CLT i BSH oraz nowość w naszej ofercie – urządzenie do prefabrykacji dachów, stropów i ścian Tectofix. Dziękujemy organizatorom oraz wszystkim uczestnikom za możliwość spotkania się, odwiedzenie naszego stoiska, ciekawe rozmowy i dużo nowych perspektyw na kolejne lata.

Forum Holzbau to idealne miejsce do nawiązania oraz podtrzymania relacji jak i do poznania nowych trendów i rozwiązań w branży. Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tym wydarzeniu i już nie możemy się doczekać kolejnej edycji! 😊

Teraz wracamy do codziennej pracy i oczywiście zapraszamy do kontaktu z nami w tematach konstrukcji drewnianych jak i prefabrykacji!

 

powrót

Skontaktuj się z nami

Lubimy nowe wyzwania i nie boimy się podejmować wymagających zleceń!

Stale podążamy za trendami w branży, aby zapewniać najskuteczniejsze rozwiązania

Call Now Button